Návrat na hlavní stranu

Čajovna U bílého slona v Ostravě

Zborovská 22, Moravská Ostrava
(ze Sokolské ulice od krytého bazénu asi 100 m)
Garantem kvality nabízených čajů a našich služeb je První moravská čajovna U bílého slona v Olomouci

Čajovna nabízí:
- příjemné posezení v exotickém prostředí s vůní tyčinek a vonných olejů.
- léčivé tóny meditativní hudby a šálek lahodného čaje vám pomohou očistit duši od starostí a dosáhnout duchovní rovnováhy.
- vodní dýmky s čerstvými egyptskými tabákyk ochutnání i zakoupení přes 100 druhů sypaných čajů černých, zelených, oolongů z Číny i Japonska, čajů přichucených i ovocných, asijská vína i likéry, míchané čajové nápoje, medovina, pravá turecká káva aj.
- minerály, šperky z polodrahokamů, vonné tyčinky, přírodniny, zboží z Orientučajovou keramiku a čínský, vietnamský porcelán a kamenina, čajové příslušenství, bylinné směsi a extrakty, čajové koncentráty dědka kořenáře Nového, výrobky z Guarany a ze ženšenu aj.
- pestrý program seminářů, poradenství a individuálních konzultací v oblasti astrologie, numerologie, tantrických cvičení, diagnostiky karmy, čištění aury, výklad tarotu, jasnovidectví a telepatie, psychosomatických problémů, bylinářství - sledujte časopis PROGRAM s aktuální nabídkou akcí.

POUKÁZKA NA MASÁŽ SHIATSUV délce cca 60 min. pro ty, kdo utratí v čajovně alespoň 500 Kč. Masáž je zaměřena na dráhy těla a slouží k celkovému uvolnění a získání potřebné energie a získání síly. Ráda si s Vámi domluvím termín: Yveta Rohalová, tel.: 776 386 304.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Čajovna U bílého slona v Ostravě
PhDr. Hana Pokorná
Zborovská 22
702 20 Ostrava
Česko (CZ)
tel: (+420) 776 881 202

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.razdva.cz/rzapletal-astrolog/cajovna.htm

Typ záznamu: Čajovna
AKTUALIZACE: uživatel č. 508 org. 56, 04.08.2003 v 09:24 hodin

Copyright 1998-2020 © Luděk Šorm