Návrat na hlavní stranu

Nové logo turistického regionu Východní Čechy

Po téměř čtvrt roku se 30 profesionálních grafiků ucházelo o možnost stát se autorem loga turistického regionu Východní Čechy.
Komise složená ze zástupců měst, Sdružení regionu Východní Čechy, Krajského úřadu Pardubického kraje, Krajského úřadu Královéhradeckého kraje, ČCCR a ARC Mikulov vybírala z neuvěřitelného množství více jak stovky návrhů.
Vítězem se ve dvoukolovém hodnocení stal grafik Mgr. Petr Ďoubalík z Býště, jehož návrh nejlépe splňoval zadávací podmínky soutěže.
Východní Čechy
Nové logo bude veřejnosti poprvé slavnostně představeno 13. února 2003 na veletrhu Holiday World v Praze, přímo v expozici regionu Východní Čechy (stánek VH 350). Nově vytvořené logo bude používáno jako hlavní jednotící prvek pro všechny propagační aktivity regionu.
Soutěž byla součástí dlouhodobého "Programu rozvoje cestovního ruchu turistického regionu Východní Čechy", který je realizován za podpory Královéhradeckého kraje, Pardubického kraje a České centrály cestovního ruchu.
Veškeré návrhy včetně vítězného loga budou v nejbližších dnech prezentovány na internetové adrese turistického regionu Východní Čechy www.vychodni.cechy.cz.

Tisková zpráva

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Východní Čechy

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 12.02.2003 v 16:01 hodin

Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm