Návrat na hlavní stranu

Workshop VISIT CZECHIA 2001

Turistický region Východní Čechy se 11.6.2001 představil na 2.ročníku kontraktačního workshopu cestovního ruchu VISIT CZECHIA 2001, který v Průmyslovém paláci pražského Výstaviště uspořádala Česká centrála cestovního ruchu.

Platnost obrázku vypršela.

Celkový pohled
Ve stánku, který připravilo Sdružení měst a obcí Východní Čechy ve spolupráci s okresními úřady, byla prezentována nabídka turistických možností a služeb regionu. Zahraničními účastníky workshopu byli zejména zástupci velkých cestovních kanceláří z Evropy, Asie i ze zámoří.

Platnost obrázku vypršela.

Foto L.Šorm
Prezentace tohoto druhu není klasickým veletrhem s ohromujícími čísly o počtu návštěvníků, ale spíše tvůrčí dílnou či pracovním setkáním několika desítek odborných pracovníků v oblasti cestovního ruchu. Cílem je zjištění a postupné vyvažování potřeb na straně nabídky i poptávky a zprostředkování přímých obchodních kontaktů mezi zahraničními touroperátory a tuzemskými poskytovateli služeb. Z tohoto hlediska VISIT CZECHIA 2001 je jednou z celé řady důležitých aktivit ve prospěch rozvoje cestovního ruchu.

šm

Zveřejněno 11.06.2001

Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm