Návrat na hlavní stranu

Navrhněte logo turistického regionu Východní Čechy

Sdružení měst a obcí "Východní Čechy" ve spolupráci s agenturou pro rozvoj cestovního ruchu ARC Mikulov vyhlašuje soutěž na zpracování logotypu (grafické značky) turistického regionu Východní Čechy.
Cílem soutěže je vytvoření jednotné grafické značky pro prezentaci turistického regionu prostřednictvím tištěných propagačních materiálů, internetových stránek a veletržních expozic. Projekt je součástí dlouhodobého "Programu rozvoje cestovního ruchu turistického regionu Východní Čechy".
Jednotlivé formy propagace by měly v budoucnu představovat potenciálním návštěvníkům region pod jednotnou "značkou", která musí vycházet z jeho charakteristických rysů. Podle marketingových průzkumů provedených v roce 2002 mezi návštěvníky regionu si tito pod pojmem turistický region Východní Čechy nejčastěji představují krásnou přírodu a krajinu, louky a lesy, skály a hory, perník, koně a zvířata. Z těchto prvků by mělo vycházet i grafické řešení nového logotypu.
Soutěže se může zúčastnit každý, je otevřena jak pro laiky tak pro profesionální grafiky
a reklamní studia. O konečném vítězi rozhodne odborná porota.
Uzávěrka soutěže je 20. prosince 2002. Autor vítězného loga získá finanční odměnu
15 000 Kč.
Všechny obdržené návrhy pak budou prezentovány na internetové adrese turistického regionu Východní Čechy www.vychodni.cechy.cz. Na této adrese jsou také již nyní k dispozici detailní informace pro soutěžící.
Bližší informace: ARC Mikulov, Náměstí 30, 692 01 Mikulov, tel.: 519 511 829, e-mail: arc@avedon.cz.

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

DALŠÍ INFORMACE: Východní Čechy

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 21.11.2002 v 12:53 hodin

Copyright 1998-2024 © Luděk Šorm